Slide Naší specializací je export/import zboží z různých oblastí Itálie. Již z názvu naší firmy je zřejmé, že společně táhneme za jeden provaz, a proto je pro nás italský trh s ohledem na kvalitu výrobků velice důležitý. Více o nás
O nás
INSIEME trade s. r. o. je mladá rozvíjející se rodinná firma, inspirovaná zkušenostmi v oblasti kamionové autodopravy a především dovozu ovoce, zeleniny a potravin.
Naší devízou jsou mnohaleté zkušenosti v oblasti velkoobchodního dovozu a to především na základě skvělých vztahů s obchodními partnery z různých oblastí Itálie.
Jsme schopni pružně reagovat na aktuálně se vyvíjející trh a zároveň tak uspokojit všechny ideální představy našich odběratelů.
DOVOZ
POTRAVIN
Na přání zákazníka jsme schopni zajistit dovoz potravin italského původu. Při výběru produktů, které vám nabízíme, využíváme našich dlouholetých zkušeností s italským trhem. Snažíme se vybírat to nejlepší z nejlepšího.
Panettone_Classico_750g_2020_PACK

"Čerstvost a kvalita dovezeného zboží je pro nás prioritou číslo JEDNA. Záleží nám nejen na vztahu s obchodními partnery, ale také na vztahu s koncovým zákazníkem."

"Čerstvost a kvalita dovezeného zboží je pro nás prioritou číslo JEDNA. Záleží nám nejen na vztahu s obchodními partnery, ale také na vztahu s koncovým zákazníkem."

Preziosi food
Salati Preziosi
V roce 2021 se nám podařilo navázat obchodní spolupráci s firmou Salati Preziosi a stali jsme se tak exkluzivními obchodními zástupci pro Českou a Slovenskou republiku. Naše společnost chce v nadcházejících letech prorazit na českém trhu a prezentovat tak kvalitní chutné produkty od tradičního významného italského výrobce pochutin.
Více informací naleznete na www.freddiesnack.cz
freeddie-bowl

Naše certifikace

salati2
Kvalita, inovace a křupavost od roku 1998
Preziosi Food vyrábí slané snacky, chipsy, popcorn, extrudery a to od roku 1998, přičemž zachovávají nejvyšší standardy kvality a bezpečnosti. Respektují životní prostředí a baví i naše nejmenší.
Vyrábí přes 20 druhů výrobků v široké škále tvarů, velikostí a příchutí. Preziosi Food vyrobí okolo 450.000 balení denně. Ročně tak vyrobí okolo 7 milionů kartonů na 8 výrobních linkách. Tým kontroly kvality provádí neustálé monitorování procesů a produktů ve specializované analytické laboratoři 24 hodin denně, 7 dní v týdnu tak, aby byla zaručena kvalita a bezpečnost!
PŘEPRAVA
Zajišťujeme kompletní přepravní servis zboží k zákazníkovi.
Dbáme především na neustálou kontrolu teploty při transportu, manipulaci a skladování. Při práci se zbožím je na prvním místě flexibilita, rychlost a šetrnost. Vaše zboží bude vždy v bezpečí a pořádku.
distribuce ovoce a zeleniny
Naše firma se dále zaměřuje na dovoz čerstvého ovoce a zeleniny ze zemí evropské unie. Našimi nejvěrnějšími dodavateli jsou zástupci tradičních italských firem, se kterými nás váže více jak 25ti letá zkušenost v tomto oboru. Zboží importujeme přímo od velkopěstitelů.
ZAUJALO VÁS NĚCO?
Nechte nám na sebe kontakt a do dvou dnů se Vám ozveme.


ZAUJALO VÁS NĚCO?
Nechte nám na sebe kontakt a do dvou dnů se Vám ozveme.


transparent-logo-01

Obchodní společnost, která se zabývá velkoobchodem v oblasti dovozu potravin, ovoce a zeleniny.

SÍDLO

INSIEME trade s. r. o.
Němčice 129
768 43 Němčice
IČ: 05597595 DIČ: CZ05597595

KONTAKTNÍ OSOBY

Kontaktní telefon: 723 142 771
E-mal: info@insiemetrade.cz