DISTRIBUCE

Dovoz potravin
Na přání zákazníka jsme schopni zajistit dovoz potravin italského původu. Při výběru produktů, které vám nabízíme využíváme našich dlouholetých zkušeností s italským trhem. Snažíme se vybírat to nejlepší z nejlepšího. Jsme pyšní na to, že si s našimi dodavateli z různých regionů Itálie budujeme velmi dobré osobní vztahy. Spolupracujeme převážně s rodinnými podniky, které vyrábějí v souladu s italskou tradicí a jsou na to patřičně hrdi. Do Itálie se pravidelně vracíme a hledáme pro vás další lahůdky a kvalitní vína.
DISTRIBUCE OVOCE A ZELENINY
Čerstvost a kvalita dovezeného zboží je pro nás prioritou číslo 1.
Naše firma se zaměřuje na dovoz čerstvého ovoce a zeleniny ze zemí evropské unie. Našimi nejvěrnějšími dodavateli jsou zástupci tradičních italských firem, se kterými nás váže více jak 25ti letá zkušenost v tomto oboru. Zboží importujeme přímo od velkopěstitelů.
Kvalita všech dovezených druhů ovoce a zeleniny prochází přísnou kontrolou, která bezpochybně stvrzuje, jak naší společnosti záleží nejen na vztahu s obchodními partnery, ale také na vztahu s koncovým zákazníkem. Distribuci veškerého sortimentu zajišťujeme vlastní chlazenou kamionovou přepravou do velkoobchodních skladů našich odběratelů.

ZAUJALO VÁS NĚCO?

Nechte nám na sebe kontakt a do dvou dnů se Vám ozveme.

ZAUJALO VÁS NĚCO?

Nechte nám na sebe kontakt a do dvou dnů se Vám ozveme.

transparent-logo-01

Obchodní společnost, která se zabývá velkoobchodem v oblasti dovozu potravin, ovoce a zeleniny.

SÍDLO
INSIEME trade s. r. o.
Němčice 129
768 43 Němčice
IČ: 05597595 DIČ: CZ05597595
KONTAKTNÍ ÚDAJE
Kontaktní telefon: 723 142 771
E-mal: info@insiemetrade.cz